OGLASI PREOBRAŽENJE GOSPODNJE – MARUŠEVEC

Image result for preobraženje gospodnje

Ustanite, ne bojte se!

06.08.2017. BLAGDAN PREOBRAŽENJA GOSPODNJEG – Sv. Oktavijan

Sv. Mise: Sv. Mise: 07.00.h. – Vinica – misa

08.00.h. – Maruševec – župna misa

09.30.h. – Druškovec + 1. Slavko Dukarić 2.Vladimir, Slavko, Ivka, Dora, Mato i Josip Martinčević – Franjo, Stjepan, Antun, Valent i Draga(ž) Martinčević – Stjepan, Barica i Štefa (ž) Kolar, Juraj i Jelica Dukarić i obit. – Pavao i Verona Belcar i obit.

11.00.h.- Maruševec + 1. Marica Možanić

 1. Vrbanec Franjo i Veronika Tomašek – daje supruga Katica
  1. Ivan, Ivka i Cvetko Peharda, Vinko i Roza Šagi te ob. Šagi – daje Štefica
  2. Vinko Makovec i ob., Marija i Andrija Hainž

07.08.

ponedjeljak

(Ze.)

Sv. Siksto

07.00.h. – Vinica

19.00.h. – Maruševec + Banec Terezija, Alojz, Anka, Stjepan, Slavko i svi + iz ob. Banec – daje ob. Vladimira Banec

08.08.

utorak

(Bi.)

Sv. Dominik

07.00.h. – Vinica

08.00.h. – Maruševec – na nakanu

09.08.

srijeda

(Cr.)

Sv. Terezija Benedikta

07.00.h. – Vinica

08.00.h. – Maruševec – na nakanu

10.08.

Četvrtak

(Cr.)

Sv. Lovro

07.00.h. – Vinica

08.00.h. – Maruševec – na nakanu

11.08.

Petak

(Bi.)

Sv. Klara Asiška

16.30.h. – Maruševec – klanjanje pred Presvetim

17.00.h. – Maruševec + Marija Možanić te ob. Možanić i Štrlek – daje ob. Možanić

19.00.h. – Vinica

12.08.

Subota

(Ze.)

Sv. Franjka

07.00.h. – Maruševec + Dragutin Možanić i obit., obit. Grobenski i Zrinski te Juraj Novak – daje Franciska Možanić

13.08.

Nedjelja

(Ze.)

DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Sv. Patricija

Sv. Mise: 07.30.h. – Maruševec – župna misa

09.00.h. – Maruševec + 1. Anka i Juraj Sekačić, Milka Maruševec, Stjepan Šagi, Štefanija, Silvestar i Josip Fadiga, Mira Kolenko te Slava, Tomo i Ivan Bahun – daje obitelj

 1. Ob. Kolar, Kovač, Husnjak, Cerjan i Čaklec – daje Dragutin Kolar
 2. Viktor i Slavica Podbojec, Justina(ž), Dragutin, Stjepan, Slava i Štefica Zrinski, Juraj Čićek – Lepoglavec, Lovro Vidaček te Milka i Tomo Maruševec – daje Vlatka Vidaček

11.00.h. – Radovan

19.00.h.- Druškovec + 1. Kata, Vjekoslav i Janko Kolačko, Štefanija, Bara, Dragutin, Bojana(ž), i Vladimir Kovačić, Franjo i terezija Kokotec, Verona i Stjepan Eršegović te Branko Komes – daju Zvonko i Stanislava Kolačko

 1. Mirko Grahek, Stjepan Pahić i rod., ob. Herceg – Juricu, Ivana, Ljubicu, Slavicu i Mirka, ob. Martan – Petra i Evu
 • ŽUPNIKOV BROJ MOBITELA: 098/ 44 66 02 ako me trebate slobodno se obratite.
 • HODOČAŠĆE MAJCI BOŽJOJ TRSATSKOJ – naše župe bilo bi 26.08.2017. u subotu! Cijena karte je 140,-kn za puni autobus. Možete se prijavljivati na župnom uredu! U trećem autobusu ima još 7 mjesta slobodnih!! Od danas možete uplaćivati karte!
 • RADOVI na župnom uredu i dalje su u tijeku, Bogu hvala sve ide prema planu!
 • HVALA svima onima koji su sjetili župnika i radnika te donijeli razne namirnice!
 • TRODNEVNICA U KAPELI SV. ROKA: u nedjelju 13.08., u 19.00.h. – Sv. Misu nam predslavi: Perčić mons. Antun, kanonik Stolnog kaptola, generalni vikar Biskupije., u ponedjeljak 14.08., u 19.00.h – Sv. Misu nam predslavi: Kopjar dr. Mario, kanonik Stolnog kaptola, predstojnik Ureda za liturgijski pastoral i sakralnu arhitekturu., u srijedu 15.08., u 19.00.h. – Sv. Misu nam predslavi: Tomašević Nikola, biskupov tajnik! Odazovimo se u što većem broju da se pripremimo duhovno za blagdan Sv. Roka čiji zagovor nam je potreban kroz ovozemaljski život!
 • TAKOĐER SVAKOG DANA nakon mise za trodnevnicu održat će se i kratak koncert – 13.08. – KUD – “Klaruš”, 14.08. – Zbor odraslih naše župe, 15.08. – Zbor mladih naše župe! Liturgijsko pjevanje svaki dan predvodit će svi pjevaći naše župe pod vodstvom gđe. Nadice Martinčević!